Jazyk: CZ SK
 
Čtěte rychle a snadno vaše e-knihy z extrareader.cz.
Prosím aktualizujte Internet Explorer 6 nebo použijte jiný internetový prohlížeč.
 
blog
košík
0 položek
 
 
 
Platební systém wpay
Přes mobil
Vodafone T-mobile O2
Kartou
Maestro Master Card Visa
Online bankovní převod
fiobanka
Bankovním převodem
Transfer
Peněženkou
ww

Připoj si jednoduše svůj Kindle

Jestliže již máte účet na Amazon.com, přihlaste se zde ke svému účtu. Vyplňte vaše přihlašovací údaje a přihlaste se kliknutím na žluté tlačítko.

Nemáte-li ještě účet zaregistrujte se přímo na stránkách Amazon.com zde. Vyplňte všechny povinné údaje a registraci dokončete kliknutím na žluté tlačítko.

left right

Povolte zasílání e-mailů z extrareader.cz v nastavení vašeho Amazon účtu.
Ve svém Amazon účtu si povolte tuto univerzální adresu @mojewooky.cz (před symbol @ opravdu nic nepatří). Následujte kroky zobrazené níže.

left right

Zjistěte si e-mail pro svoji čtečku Kindle ve vašem účtu na Amazon.com. E-mail naleznete pod záložkou Your Devices, která je hned vedle záložky Settings. K té se dostanete podle postupu v 1. bodě nápovědy.

Jestliže nevidíte svoji čtečku a e-mail pod záložkou Your Devices, s největší pravděpodobností zatím nemáte svoji čtečku u Amazon zaregistrovanou.

Registraci provedete přímo ve vaší čtečce Kindle, ta musí být během registrace připojena k internetu přes WiFi.

K samotné registraci ve čtečce Kindle se dostanete přes Menu >> Nastavení >> Registrace (Menu >> Settings >> Registration). Jestliže již máte svůj účet na Amazon.com, stačí, abyste se k němu ze čtečky přihlásili. V opačném případě si vytvořte nový účet.

Vložte e-mail přiřazený k vaší Kindle čtečce. Pokud vlastníte více Kindle účtů, připojte
si ty, které si přejete využívat.

 

Po zaplacení e-knihy přejděte do sekce „Moje knihovna“, kde je seznam vašich e-knih. U každé e-knihy, kterou lze zaslat do čtečky Amazon Kindle, se nachází tlačítko Poslat do Kindle. Stačí, když na toto tlačítko kliknete a potvrdíte odeslání. Během několika minut vám bude e-kniha do vaší čtečky Kindle odeslána.


Přejít na tituly pro Kindle
 
 
Help, FAQ Help, FAQ