Jazyk: CZ SK
 
Čtěte rychle a snadno vaše e-knihy z extrareader.cz.
Prosím aktualizujte Internet Explorer 6 nebo použijte jiný internetový prohlížeč.
 
blog
košík
0 položek
 
 
 
Platební systém wpay
Přes mobil
Vodafone T-mobile O2
Kartou
Maestro Master Card Visa
Online bankovní převod
fiobanka
Bankovním převodem
Transfer
Peněženkou
ww
seřadit podle
 
 
Zobraz po:
rozšířený filtr základní filtr
cena:
vlastnost:

Má americká krása

(Veronika Bednářová)
Vydavatel: Tebenas, Interpret: Barbora Hrzánová , Jazyk: český
Soubor unikátních povídek a reportáží dlouholeté novinářky Reflexu zavádí posluchače do New Yorku v září 2001, kde jako přímá svědkyně útoků na věže WTC sbírá emoce a názory běžných obyvatel města.
Extra cena 279 Kč
 
 

Buddhovy pohádky

(Dharmachari Nagaraja)
Vydavatel: SUPRAPHON, Interpret: Barbora Hrzánová , Jazyk: český
Devatenáct pohádek se zajímavými a neobvyklými příběhy o zvířátkách, princeznách a princích je v podstatě vyprávěním, skrývajícím v sobě jednoduchá základní ponaučení, pomáhající pochopit základy buddhismu. Příběhy vedou svého posluchače k poznání vnitřního
Extra cena 199 Kč
 
 

Goldstein píše dceři

(Irena Dousková)
Vydavatel: SUPRAPHON, Interpret: Arnošt Goldflam, Barbora Hrzánová , Jazyk: český
Navazuje na úspěšnou audioknihu Hrdý Budžes Vypráví Arnošt Goldflam Prvotinou Goldstein píše dceři započala autorka Irena Dousková řadu populárních knih se silnými autobiografickými rysy - Hrdý Budžes, Oněgin byl Rusák a Darda. Otec hlavní hrdinky Helenky Součkové, zde
Extra cena 269 Kč
 
 

Jak Kuba vyzrál na Papejše

Jak Kuba vyzrál na Papejše - audiokniha obsahuje úsměvnou pohádku s písničkami, kterou napsala Viola Fischerová. Čtou Bára Hrzánová a Radek Holub. Režie Hana Kofránková.
Extra cena 199 Kč
 
 

Příběhy památných stromů

„ Na počátku bylo slovo…“A kdo jiný, než člověk zabývající se psaním, by měl souhlasit. Jenže – není slovo jako slovo… O tom jsem se sama přesvědčila, když při nahrávání pověstí jsem tiše poslouchala slova mnou před časem poskládaná do příběhů, slova.
Extra cena 199 Kč
 
 

Zlá minuta

Popelka opatrně slezl z autobusu a šel k bedně. Byla to velká, šedě natřená, bedna, jedna z těch, co stojí tu a tam na rozcestích, aby metaři měli odkud brát písek.
Extra cena 249 Kč
 
 

Čarodějná země OZ

Čarodějná země Oz - audiokniha na motivy knihy Lymana Franka Bauma, kterou napsala Jitka Škápíková. Čtou Kryštof Hádek, Barbora Hrzánová, Pavel Rímský a další. Čarodějná země Oz je volné pokračování Čaroděje ze země Oz v netradičním zpracování jako pohádkový muzikál.
Extra cena 170 Kč
 
 

Pověsti českých hradů a zámků

(Josef Rauvolf, Josef Pavel)
Vydavatel: SUPRAPHON, Interpret: Barbora Hrzánová , Jazyk: český
Velkorysý projekt kapely Čechomor a Supraphonu Celkem na třech albech vycházejí postupně pověsti hradů a zámků na Moravě (ty byly již vydány na podzim roku 2008), v Čechách (vycházejí nyní) a ve Slezsku (vyjdou na podzim 2009)
Extra cena 149 Kč
 
 

Darda

(Irena Dousková)
Vydavatel: SUPRAPHON, Interpret: Barbora Hrzánová , Jazyk: český
Helenka Součková, hrdinka románů Ireny Douskové Hrdý Budžes a Oněgin byl Rusák, dospěla, je herečkou v pražském divadle, hraje v populárních seriálech, má dvě děti, několik věrných kamarádů, vzpomínky na otce pohřbeného v Izraeli a neztratila smysl pro humor Což je zvláště obtížné v situacích, do kt
Extra cena 339 Kč
 
 

Hrdý Budžes

(Irena Dousková)
Vydavatel: SUPRAPHON, Interpret: Barbora Hrzánová , Jazyk: český
Podle bestselleru Ireny Douskové Hrdý Budžes vzniklo divadelní představení, ve kterém vytvořila herečka Barbora Hrzánová svou životní roli Získala za ni Cenu Thalie
Extra cena 140 Kč
 
 
Zobraz po:
 
 
Help, FAQ Help, FAQ