Jazyk: CZ SK
 
Čtěte rychle a snadno vaše e-knihy z extrareader.cz.
Prosím aktualizujte Internet Explorer 6 nebo použijte jiný internetový prohlížeč.
 
blog
košík
0 položek
 
 
Platební systém wpay
Přes mobil
Vodafone T-mobile O2
Kartou
Maestro Master Card Visa
Online bankovní převod
fiobanka
Bankovním převodem
Transfer
Peněženkou
ww
seřadit podle
 
 
Zobraz po:
rozšířený filtr základní filtr
cena:
vlastnost:
jazyk:

Kriminální příběhy Johna G. Reedera

(Edgar Wallace)
Vydavatel: Radioservis, Interpret: Jiří Hromada, Ivan Trojan, Otakar Brousek st. , Jazyk: český
Inspektor Reeder, trochu suchar a pedant, ve službách státního zástupce Sira Bredona, rozlouskne každou záhadu. Odehrává se v Londýně ve dvacátých letech minulého století. Edgar Wallace (1975-1932) vydal 173 kriminálních příběhů, často byl titulován jako král anglické detektivky.
Extra cena 199 Kč
 
 

Paklíč

(Eduard Fiker)
Vydavatel: Tebenas, Interpret: Václav Knop , Jazyk: český
Detektivní komedie plná záměn, chyb a omylů. Slavný spisovatel detektivek Ludva Láce náhodou zjistí, že pražské podsvětí dostalo zálusk na jeho víkendovou vilu. Rozhodne se krádeži zabránit za pomoci inspektora Čepeláka. Jenže i za něj se vydává jeho dvojník. Situace se zamotává natolik, že už ani
Extra cena 290 Kč
 
 

Záhadné bodnutí

Detektivku Záhadné bodnutí napsal pro Český rozhlas kriminalista Josef Mareš, jeden ze scenáristů televizních Případů 1. oddělení. Hra začíná voláním zoufalé ženy, která na policii oznamuje pobodání manžela blíže neurčeným násilníkem.
Extra cena 199 Kč
 
 

Noční pád

(Nelson DeMille)
Vydavatel: Radioservis, Interpret: Jaroslav Plesl, Igor Bareš, Dana Černá , Jazyk: český
Napínavý špionážní román, který vás chytne a nepustí. Nelson DeMille se vrací ke katastrofě letu číslo TWA 800, při níž zemřelo 230 lidí.
Extra cena 249 Kč
 
 

15 případů Sherlocka Holmese

Kolekce krátkých rozhlasových her přinášejících „nová“ dobrodružství známých literárních postav Sherlocka Holmese a Dr. Watsona, které stvořil Arthur Conan Doyle. Zápletka řady z nich vychází ze specifických přírodovědných znalostí.
Extra cena 299 Kč
 
 

Sherlock Holmes - Vyděrač, Žlutá tvář

(Sir Arthur Conan Doyle)
Vydavatel: Tebenas, Interpret: Jiří Samek, Petr Pavlovský, Václav Neužil , Jazyk: český
Dvě klasické povídky A.C.Doyla z plzeňského archivu Českého rozhlasu. Nahrávka z roku 1988.
Extra cena 199 Kč
 
 

Dítě číslo 44

Píše se únor 1953. Do Stalinovy smrti zbývá zhruba měsíc. Lva Stěpanoviče Děmidova, bývalého vojáka, nyní příslušníka tajné policie, požádá jeho přítel, aby znovu otevřel případ úmrtí jeho syna. Nevěří totiž, že šlo o nehodu.
Extra cena 269 Kč
 
 

Nikdo není vinen

Nikdo není vinen (1941) je kriminální román z periferního prostředí předválečné Prahy. Obchodní zástupce, který zbankrotoval a zůstal zcela bez prostředků, dorazí do Prahy, aby požádal o pomoc v rodině své sestry. Jeho švagr ho však tvrdě odmítne a tím ho vlastně vydá
Extra cena 199 Kč
 
 

Sedm svědků

Dva násilníci, jedna žena, jedna vražda a sedm svědků. Fakta, se kterými pracují dva policejní vyšetřovatelé. V Pivovarské ulici u domu číslo 133 se odehrála tragédie. Vidělo ji sedm lidí. Každý z nich ale o události vypovídá jinak.
Extra cena 199 Kč
 
 

Stín viny

Dramatizace známého detektivního románu z prostředí bohaté newyorské rodiny, v jejímž středu dojde k nečekané vraždě. Devatenáctiletá Irene Hadleyová má před svatbou, když se seznámí s okouzlujícím světákem Donem Saxbym
Extra cena 249 Kč
 
 
Zobraz po:
 
 
Help, FAQ Help, FAQ