Jazyk: CZ SK
 
Čtěte rychle a snadno vaše e-knihy z extrareader.cz.
Prosím aktualizujte Internet Explorer 6 nebo použijte jiný internetový prohlížeč.
 
blog
košík
0 položek
 
 
Platební systém wpay
Přes mobil
Vodafone T-mobile O2
Kartou
Maestro Master Card Visa
Online bankovní převod
fiobanka
Bankovním převodem
Transfer
Peněženkou
ww
seřadit podle
 
 
Zobraz po:
rozšířený filtr základní filtr
cena:
vlastnost:

Zbraslavská kronika

(neuveden)
Vydavatel: Radioservis, Interpret: Jaromír Meduna , Jazyk: český
Zbraslavská kronika (Chronicon aulae regiae) je mimořádné literární dílo českého středověku. Vznikala v letech 1305–1339 v cisterciáckém klášteře na Zbraslavi, založeném českým králem Václavem II.
Extra cena 249 Kč
 
 

Toulky českou minulostí 1051 - 1100

Toulky českou minulostí – audiokniha obsahuje mluvenou verzi úspěšné knihy o historii české země, jejímž autorem je Petr Hora – Hořejš, kterou do zvukové podoby převedl Josef Veselý
Extra cena 289 Kč
 
 

Heinrich Böll - Hodina v rodném městě

Hodina v rodném městě - audiokniha obsahuje rozhlasovou nahrávku z roku 1962. Po roce 1945 se do popředí zájmu mnoha národních literatur dostalo prožité trauma války a následky, které přinesla. Mnozí autoři také čerpali z vlastních zkušeností ze zákopů, zajetí, věznění v koncentračních táborech
Extra cena 199 Kč
 
 

Divoké labutě

(neuveden)
Vydavatel: Radioservis, Interpret: Neznámí interpreti , Jazyk: český
Když vyšla v roce 1992 autobiografická kniha Jung Hang Divoké labutě, stala se záhy bestsellerem. V díle čínské spisovatelky se totiž spojuje seriózní vylíčení historie Číny 20. století se střízlivě a skromně popsanou historií žen tří generací autorčiny rodiny.
Extra cena 249 Kč
 
 

Toulky českou minulostí - speciál Karel IV.

33 dílů úspěšného seriálu Českého rozhlasu Toulky českou minulostí, které jeho autoři věnovali velikánu české historie Karlu IV.
Extra cena 199 Kč
 
 

Konec starých časů

(Jaroslav Žák)
Vydavatel: Tebenas, Interpret: Miroslav Táborský , Jazyk: český
Konec starých časů - audiokniha obsahuje román, jehož autorem je Jaroslav Žák. Čte Miroslav Táborský. Režie Roman Štolpa. "Vážení spoluobčani ! Vy jste se tady sešli, abyste vyslechli výklad o politický situaci.
Extra cena 279 Kč
 
 

Toulky českou minulostí 901-950

Na počátku byla kniha Petra Hory – Hořejše „Toulky českou minulostí“. Pozoruhodný pokus o moderní, dokumentárně bohatý a čtenářsky přitažlivý výklad zásadních událostí českých dějin.
Extra cena 289 Kč
 
 

Toulky českou minulostí 951-1000

(Josef Veselý)
Vydavatel: Radioservis, Interpret: a další, Josef Veselý, Ivana Valešová , Jazyk: český
Na počátku byla kniha Petra Hory – Hořejše „Toulky českou minulostí“. Pozoruhodný pokus o moderní, dokumentárně bohatý a čtenářsky přitažlivý výklad zásadních událostí českých dějin.
Extra cena 289 Kč
 
 

Toulky českou minulostí 1001-1050

Toulky českou minulostí – audiokniha obsahuje mluvenou verzi úspěšné knihy o historii české země, jejímž autorem je Petr Hora–Hořejš, kterou do zvukové podoby převedl Josef Veselý. V nahrávce účinkují: Iva Valešová, Věra Zástěrová, František Derfler, Josef Veselý.
Extra cena 289 Kč
 
 

Toulky českou minulostí 151 - 200

Autor: Josef Veselý Účinkují: Josef Veselý, František Derfler, Igor Bareš, Ivana Valešová Režie: Jaromír Ostrý Natočil Český rozhlas Brno
Extra cena 289 Kč
 
 
Zobraz po:
 
 
Help, FAQ Help, FAQ